Integracyjny Festyn Rodzinny - Razem pokonujemy bariery

W imieniu Fundacji BeActive serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas w organizacji "Integracyjnego Festynu Rodzinnego - Razem pokonujemy bariery". Szczególne podziękowania kieruję w stronę: Katarzyna Janowska, Krystian Łata, MOPR Kielce, Regionalnego Centrum Wolontariatu, Fundacji Pestka, PFRON Oddział Świętokrzyski, Dolina Silnicy.pl, Biegacz Świętokrzyski, Pani Wioleta Jończyk, Tomasz Królak oraz naszym wspaniałym wokalistom - Paweł Jabłoński, Krzysztof KIS - Artystyczna Oprawa Imprez. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i pomocy, w Kielcach - w "Strefie Relaksu" w Dolinie Silnicy wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie. Nie zabrakło oczywiście konkursów z mnóstwem nagród, w których pokazaliśmy, że warto być aktywnym. Cieszymy się, że w rywalizacji brali udział zarówno sprawni jak i osoby z niepełnosprawnościami, dzieci oraz seniorzy.