Aktywni 2023

Zapraszamy niepełnosprawnych pełnoletnich mieszkańców Kielc do udziału w projekcie „Szkolenie sportowe osób niepełnosprawnych w sportach paraolimpijskich - Boccia „Aktywni 2023”” organizowanym przy wsparciu Prezydenta Miasta Kielce.

Celem zadania będzie upowszechnianie i rozwój sportu wśród osób niepełnosprawnych w dyscyplinie paraolimpijskiej - bocci oraz udział 10 zawodników w zawodach sportowych oraz osiągniecie jak najwyższych wyników sportowych.

Zgłoszenia uczestników prosimy przesyłać do 11.05.2023 na adres: biuro@fundacja-beactive.pl

Informacja o rekrutacji:

Projekt skierowany jest do 10 osób niepełnosprawnych mieszkańców Kielc posiadających orzeczenia o niepełnosprawności. Beneficjenci wraz z oświadczeniem Rodo oraz kwestionariuszem rekrutacyjnym zobowiązani są do dostarczenia aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności najpóźniej do 11.05.2023.

Informacja o rekrutacji:

Dokumenty do pobrania:

W ramach projektu:

• Zapewnimy transport i udział w cyklu 4 zawodów ogólnopolskich 10 niepełnosprawnym zawodnikom.
  • Dokonamy zakupu materiałów biurowych niezbędnych do realizacji zadania.
  • Pokryjemy koszty opłat startowych w zawodach.
  • Zwodnicy skorzystają z 64 h wsparcia instruktora oraz 64 h wsparcia wolontariuszy.

Harmonogram działań w ramach projektu:

• 01.05-11.05.2023 Rekrutacja uczestników.
  • 01.05-05.08.2023 Zakup na potrzeby realizacji projektu.
  • 10.05-30.11.2023 Udział w zawodach.

Zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Kielce w ramach dotacji z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Zatrudnimy do projektu:

1. Instruktora bocci
  2. Wolontariusza doświadczonego w pracy z ON

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia przy realizacji podobnych projektów.
Szczegóły rekrutacji pod nr. tel. 502 704 100

Zgłoszenia przyjmujemy osobiście do dnia 11.05.2023 w siedzibie Fundacji: 25-375 Kielce ul. Wojska Polskiego 52 lub za pośrednictwem poczty e-mail biuro@fundacja-beactive.pl.